Kurumsal

Anka Enerji Şirketi, GES Sistemleri ve Elektrikli araç şarj cihazları/istasyonları başta olmak üzere“ yenilenebilir enerji” sektörüne yeni bir soluk ve kalıcı çözümler getirmek amacı ile kuruldu. Kalite, sürdürülebilir hizmet konularını ve müşteri memnuniyetini her zaman odağında tutan Anka Enerji, “Kazançlı Yarınlara” sloganı ile sektörde büyümeye devam ediyor.

Alanya Konaklı’da, yaklaşık 5.500 m2 arazi üstünde 3.400 m2 kapalı alana sahip donanımlı bir tesisi bulunan şirket, ülke ekonomisine katkı sunmak ve daha yeşil bir gelecek inşa etmek çalışmalarını sürdürüyor.

Anka Enerji Şirketi olarak, ticarette köklü kurumlarından biri olmanın verdiği gurur ve tecrübeyle ve uzun yıllar birlikte çalışılan kurum ve kuruluşlardan alınan referanslarla her türlü çözümü en iyi şekilde sunmayı sürdüreceğiz.

e-Mobilite Ekosistemine Katkı Sağlıyoruz…

Vizyon - Misyon

Sosyal ve ekonomik etki alanlarını, tüm paydaşlarımızın beklentilerini ve kurumsal stratejimizi değerlendirerek geliştirdiğimiz sürdürülebilirlik kültürümüz, “Sürdürülebilir bir gelecek için temiz enerji” vizyonumuz ve “Türkiye’nin öncü yenilenebilir enerji üreticisi olma” misyonumuz ile doğal kaynakların, çevrenin ve gelecek nesillerin ihtiyaçlarının sürdürülebilirliğini gözeterek çalışıyoruz. Yenilenebilir enerjiyi odağımıza alan anlayışımız ile, Şirketimizi her zaman daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.

Rakamlarla Anka Enerji

Anka Enerji, çevre dostu enerji üretimi ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilirlik çabalarında önemli başarılar elde etmiştir. 3 megavat kapasiteli güneş enerjisi santrali ile yılda 36 ton karbon salınımını azaltarak çevresel etkileri minimuma indirirken, 5 adet elektrikli araç şarj istasyonu ile e-mobilite alanında etkili bir rol oynamaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak %99 memnuniyet oranına ulaşan Anka Enerji, sürdürülebilirlikteki başarı hikayesini sürdürmeye kararlıdır.

3

MW Kapasiteli Güneş Enerjisi Santrali

36

Ton CO2 Salınımının Azaltılması

5

Adet Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

99%

Müşteri Memnuniyeti

Ekibimiz

Anka Enerji ekibi, çevre ve enerji sektöründeki uzmanlığını güçlü işbirliği ve yenilikçi yaklaşımlarla birleştirerek sürdürülebilirlik konusunda önemli adımlar atmaktadır. Enerjik, deneyimli ve vizyoner kadromuz, çevre duyarlılığı ve müşteri memnuniyeti odaklı projelerle geleceğe yönelik sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.

Erbil Gözütok

Genel Koordinatör

Burcu Gözütok

Mali İşler Müdürü

Abdullah Balan

Teknik Sorumlu

Gizem Avcı

Süreç Geliştirme ve Veri Uzmanı

Elin Teknoloji

Teknoloji Partnerlerimiz

Yenilikçi çözümler üretmek ve sektörde öne çıkmak için güçlü teknoloji ortaklarıyla iş birliği yaparak, en son teknolojileri ve en verimli enerji çözümlerini müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.