ELİN A.Ş.

Anka Grup Enerji Teknoloji Partneri
Elin Teknoloji

Teknoloji Partnerimiz

Yenilikçi çözümler üretmek ve sektörde öne çıkmak için güçlü teknoloji ortaklarıyla iş birliği yaparak, en son teknolojileri ve en verimli enerji çözümlerini müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

Enerji sektöründeki güçlü ortaklarımızdan biri olan ELİN A.Ş., 1981 yılında kurulmuş ve o günden bu yana yurt içi ve yurt dışında birçok başarılı projeye imza atmıştır. ELİN A.Ş., sektöründe saygın bir konuma ulaşmış, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, dürüstlük ve profesyonellik ilkesine dayanan bir şirkettir.

Gelişmiş Teknoloji ve Deneyim:

ELİN A.Ş., kurucusu Savaş ELGİN YALI’nın liderliğinde uzman bir kadro ile çalışmakta ve teknolojiyi yakından takip ederek müşterilere yüksek hizmet kalitesi sunmayı ilke edinmiştir. Şirket politikası olarak müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, projeleri tamamlandıktan sonra dahi müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Yenilikçi ve Yenilenebilir Enerji Projeleri:

ELİN A.Ş., “Enerji Elin’de” sloganıyla çıktığı yolda sürekli kendini yenileyen, enerji dolu bir ekiple her sene hedeflerini ve kapasitesini artıran bir şirkettir. 2012 yılından beri Yenilenebilir Enerji Sistemleri için mühendislik, tedarik, inşaat, işletmeye alma, işletme ve periyodik bakım hizmetleri sunmaktadır.

Güneş Enerjisi Çözümlerinde Lider:

Avrupa ve Amerika kıtasında 3 fabrikadan oluşan üretim tesisleriyle ELİN A.Ş., güneş enerjisi çözümleri sağlayan ve Fotovoltaik Modüllerin lider üreticisi olan bir şirkettir. Faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında en iyi olmayı hedefleyen ELİN, uluslararası standartlarda hizmet veren ve sektörde öncü markalardan biridir.

Geleceğe Yatırım:

Paris İklim Anlaşması çerçevesinde 2053 sıfır karbon emisyonu hedefini benimseyen ELİN A.Ş., inşa eden, üreten, ihraç eden bir enerji devi olma yolunda ilerlemektedir. Biz, bu hedefe birlikte ulaşmak için çalışıyoruz.

Enerji sektöründeki başarılarımızı ELİN A.Ş. ile birlikte büyüterek, sürdürülebilir enerjiye katkı sağlamaya devam ediyoruz. “Enerji Elin’de” geleceği birlikte inşa ediyoruz.